Jeśli jest tak jak piszesz to rewelacja :)
Jszcze rewelacyjniej jak wyniki będą dobre lub bardzo dobre a kurs będzie stał. Kto "mądrzejszy" to będzie skupował i czekał.
Przecież taki stan to czysta anomalia i może przyjdzie troszkę dłużej poczekać ale za to więcej się skupi akcji a anomalie i tak i tak się kończą.
Jeśli przez to LC straci kilka dziesiąt milionów ale zarobi kilkaset milionów na odszkodowaniu to dobry układ dla niego. Tak na prawdę w ogóle nic nie straci bo po kilku latach przecież uwolni kurs nastąpi efekt domina i znów będzie miliarderem w czołówce 10 najbogatszych Polaków. Ale takie gry toczą się latami a nie przez tydzień ;)
Jeśli jest tak jak piszesz to super. Będę bacznie obserwował i skupował ;)