Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Moi ukochani pisowcy, to była dobra decyzja

Zgłoś do moderatora
A propos- argumentacja Getin Holding bardzo dobra, choć ja też mała cząstkę dorzuciłem w mojej skardze. Poza tym Taa- kwestia psychologa trochę kiepska. 30 procent Polaków ma problemy ze zdrowiem psychicznym, po bezprawnym przejęciu Idei pewnie ten procent poszedł trochę do góry. Zresztą o ile znam Konstytucję to ona gwarantuje rownosc wszystkich obywateli wobec prawa.a nawet ochronę tych innych ( lgbt czy po prostu inni w tym również ci chodzący do psychologa). A jeśli np. Chodzę do psychologa to jestem wyrzutkiem społeczeństwa i nie mam prawa do swojego zdania? Uwazaj Taaa na te argumenty, bo niektóre są po prostu nieetyczne i nietolerancyjne. Ale na szczęście ja mam anielska cierpliwość do takich jak Ty!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.