Dlatego nc to syf! Ale tu mający jak ja muszą mieć jaja! A to co widzimy na teraz to warto przczekać! Ja spadam ale nie wiem kiedy! Mam mało tego ścierwa i marszów śmiejé się "cypruchom "to twarz! Za grosza nie puszczę! Czekam do raportu! Mnx jaja za ponad zeta brałeś jajA haha