Dnia 2018-01-25 o godz. 17:45 ~martin0 napisał(a):
> No właśnie-każdy z nas zapakowany jest-potrzeba nowych akcjonariuszy lub sternika !
Ja mam czas, poczekam ile tylko będzie trzeba, mnie nie wystraszą, ustawiłem się dodatkowo na kupno po 20 gr gdyby kiedyś tam spadło w co wątpię. Cierpliwość to moje drugie imię, więc pozdrawiam wszystkich twardzieli co tak jak ja czekają tu na prawdziwe pieniądze a nie nędzne grosze.