Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,70 zł , zmiana od tamtej pory: 24,20%

Re: Millenium - PEREŁKA...!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-06 o godz. 13:51 ~ella napisał(a):
> Banki do GÓRY...
> Millennium już + 5,23%
> PEWNY ZYSK !!!!

Po co perełki jak mamy perłę. Co roku dwucyfrowa dywidenda albo skup akcji. Po pół roku 4 mln zł zysku przy 2.7x mln akcji po skupie.Ok.1.5 zł na akcję. Za cały rok powinno być ok.3 zł/akcję a kurs nawet nie jest 30 zł. Za kilka miesięcy kolejna dywidenda (pewnie z 2 zł).Firma bez kredytów z 10 mln zł na koncie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 2,63% 19,50 2022-05-20 15:36:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.