Do poczytajcie raport dokładnie !!! Ile zainwestowali w firmę. To jest bio-tech. O Selvicie jak pisałem że spradam po 50 to sie wszyscy śmiali i hejtowali. Wystarczyło jedno zdarzenie i proszę. Firma sie rozwija i realizuje projekt sprzedali w 1Q w 2016 jedną rzecz i to podniosło wynik. Reszte sobie doczytajcie. Zakopcie akcje i za 5 lat bedziecie sie cieszyć zyskiem.
Pozdrawiam tych co mają poniżej 20 kupione.