Gaotu,
W woli ścisłości, Midas jest funduszem inwestycyjnym, który inwestuje pozyskane środki przede wszystkim w firmy ze stajni don Romano. W chwili obecnej, na pierwszym miejscu jest Centernet ze względu na nowe przedsięwzięcie i uwagę inwestorów. Ale zapewne Midas posiada gdzieniegdzie poniżej 5% udziałów w innych pozostałych spółkach don Romano a przyznasz chyba, że p. Zygmunt tym z pewnością nie jest już zainteresowany. Jego uwaga może być zwrócona tylko i wyłącznie na Centernet, więc pisanie o wymianie akcji Midasa jest dużym nadużyciem.
Sam doskonale wiesz o wymianie krzyżowej akcji i zależnościach z tego płynących, przykłady można by mnożyć.
Po prostu poczekajmy na rozwój wydarzeń spokojnie.
Pozdrawiam.