Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  481,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,83%

Re: Mercator warto?

Zgłoś do moderatora
Obecny kurs odzwierciedla 200 mln zł zysku rocznie czyli 3gr na jednej sztuce rękawiczki, a obecnie zysk na jednej sztuce to 15 - 18 groszy.. Casus Wlk Brytanii pokazuje że wysoki poziom wyszczepialności nie powoduje końca epidemii, więc rządy wielu jak nie wszystkich krajów będą utrzymywać wysokie zapasy środków ochrony zdrowia, które będą też cyklicznie odnawiane ( rękawiczki mają określony okres przydatności do użycia) tak że wysoki popyt będzie już praktycznie zawsze a w przewadze nad podażą jeszcze długo.. Dla inwestorów asekuracyjnych przeprowadzają na przełomie lipca / sierpień skup 623800 szt akcji w celu umorzenia po 500 zł sztuka - przy obecnym kursie w 2 miesiące można zyskać 12 % biorąc udział w skupie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC -0,42% 477,00 2021-07-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.