Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  481,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,42%

Re: Mercator warto?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-04 o godz. 17:17 ~Tom napisał(a):
> Jw

Raczej nie.
Koniec koronapsychozy - rękawiczki nie będą schodzić jak do tej pory.
Mercator zwiększył zyski rok do roku o 10 000% przez durne działania rządów. Teoretycznie, jeśliby nic nie zainwestowali mądrze z tych zysków (nie twierdzę, że tak jest) zyski firmy mogą spaść 50-100 razy rok do roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC -0,83% 479,00 2021-07-26 16:41:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.