Dobra 63% zainkasowane w 1,5 miesiąca.
Wyskoczyłem ale po głębszej korekcie okolice 25 pakuję się pod korek :)
Zerknijcie na wyniki a to objęło tylko 1.5 miesiąca pandemii.
Nie bać się że zaraz się skończy zaraza.
Uważać tylko na drugą falę krachu ale zakup w okolicy 25 będzie bezpieczny i tak.
Takie jest moje zdanie.
Lvc też kupię ale po zawale.