pg masz rację biłem się z myślami czy wstawić sl czy sprzedać,ale jak dziś poczytałem o Chinach.Cholera jasna kasować na wszystkich papierach co się da i nie igrać z losem,ewentualnie stop nie za daleko.
Już nie mam żadnych wątpliwości że te "cherezie" które pisałem się sprawdzą.
Teraz jak zacznie się walić to dwa razy mocniej i WSZYSTKO.
Kiedy nie wiem.Odstawiam do dwóch miesięcy jak zobaczą że kasa się kończy,a wirus nie odpuszcza.
Zbytnio bym nie liczył na luzowanie obostrzeń bo ludzie i tak nie będą wychodzić jak nie będą musieli.
Luzowanie tylko zwiększy ilość chorych.
Przykre ale albo ŻYCIE albo "DOBROBYT"
ps.
Kto jak przechodzi chorobę zależy również od genów danej osoby.