Dnia 2020-03-30 o godz. 16:39 ~JS napisał(a):
> Wygląda na to, że rynek zaczyna wybierać spółki, które na epidemii skorzystają.
> Czyli -jak na wojnie:
> 1. Dostawcy zywności- Dino
> 2. Dostawcy leków- CLN. Biomed itd
co? gdzie? jak?
jakich leków jest dawtawcą cln? :D :D :D