Wygląda na to, że rynek zaczyna wybierać spółki, które na epidemii skorzystają.
Czyli -jak na wojnie:
1. Dostawcy zywności- Dino
2. Dostawcy leków- CLN. Biomed itd
3. Dostawcy energii- poza spółkami Skarbu Państwa bo ich kasa Właściciel czyli rząd przeznaczy na kupowanie leków, maseczek, kombinezonów. Czyli PAK- polecam zajrzeć jakie tak sa obroty i jak wygląda wykres.
4. Dostawcy rozrywki bo siedzimy w domu czyli CDA, Polsat.
5. Reszta w czasach epidemii jest mało wązna.
JS