Na Asbisie już jestem ładnych parę lat i nigdy do tej pory nie zdarzyło mi się abym nie dostała dywidendy w dniu jej wypłaty ( a jestem w mbanku). Mbank przelewał pieniądze w bardzo różnych godzinach, czasem z rana, czasem pod koniec sesji ale zawsze było to w dniu wypłaty dywidendy.