Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Materiały do pracy licencjackiej

Zgłoś do moderatora
Wszystko zależy od tego, czy czytasz tylko po polsku, czy też po angielsku. Jeżeli tylko po polsku, to masz problem, bo literatury nie ma za wiele, a większość i tak nie zasługuje na uwagę. Zacznij od (pożycz, nie kupuj):
http://www.maklerska.pl/komputerowa-analiza-rynkow-terminowych-p-15.html
http://www.dmbzwbk.pl/_items/dmbzwbk.pl/pdf/edukacja/dm_edu_analiza_techniczna_101215.pdf
http://www.slideshare.net/bibliotekainwestora/jak-analizowa-wykresy-giedowe
http://www.maklerska.pl/zawod-inwestor-gieldowy-psychologia-rynkow-taktyka-inwestycyjna-zarzadzanie-portfelem-p-79.html
Ostania raczej dotyczy systemów uznaniowych.
Tu masz pracę magisterską:
http://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:347439/fulltext01
a tu doktorską:
http://etheses.whiterose.ac.uk/696/1/uk_bl_ethos_431997.pdf
Te dwie ostatnie są po angielsku.