Witam!
Zabieram się do pisania pracy licencjackiej nt. "Zastosowanie analizy technicznej w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych"
Aktualnie jestem w trakcie zbierania materiałów (artykuły, książki, etc.). I tutaj waśnie chciałbym was prosi c o pomoc... Czy polecacie jakieś konkretne pozycje?
Mój plan pracy wygląda następująco:
Wstęp
Rozdział I: Struktura rynku kapitałowego w Polsce
1.1.Znaczenie rynku kapitałowego w systemie finansowym
1.2.Podstawy prawne funkcjonowania rynku kapitałowego w Polsce
1.3.Charakterystyka podmiotów rynku kapitałowego
1.4.Instrumenty rynku kapitałowego
Rozdział II: Analiza techniczna jako narzędzie wspomagające proces podejmowania decyzji na rynku kapitałowym
2.1 Analiza techniczna jako jedna z metod analizy akcji
2.2 Klasyfikacja narzędzi analizy technicznej
Rozdział III: Zastosowanie analizy technicznej przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych – studium przypadku
3.1 Charakterystyka podejścia badawczego
3.2 Wyniki przeprowadzonych badań
3.3 Wnioski przeprowadzonych badań
Zakończenie
Z góry dziękuję za udzielone porady!