Dla mnie jesli spadnie na 17,50 to i tak zostanie 2 % dywidendy . Z tego trzeba jeszcze minus podatek i 19.06 odjecie od wartosci akcji - 1,97zł czyli akcje po 15,50
Tylko niech ktoś mi wytłumaczy że tak bedzie.Przyszły tydzień to ponad 30 zł.Zarząd ma premie , musi ją wydać na ... akcje.Policzmy : np 2 000 000 p 25 zł tj 80 000 szt dalej to 157 000 zł minus podatek .Jesli zaczną kupwać po 30 to... wiec Zarząd pewnie kupi lub juz kupuje