Dziś kupiłem akcje unimotu za spora sumę, licze ze zarzad na video konferencjach mówi prawde o spółce
Pod dywidende kurs lekko dojdzie do 32 zl a potem to juz nowe poziomy 40,50 zł
Kupno akcji unimotu to wg mnie pewny zysk, sztuka będzie stracic chyba na tej inwestycji