po pierwsze nie piskorz tylko Pan Prezes. Po drugie każda spółka giełdowa życzyła by sobie takiego prezesa .Po trzecie wyraźnie mówi że wszystko jest ok bo maja większe marże .Jesteś jak pisior jak żle to do piachu , jak dobrze to do wije się .Jak ci kobita nie daje to prezes na tacy ci daje dobre wyniki ...CZEGO TY CHCESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!