serio, ustawiacie się w kolejce po te bajki
dla ulicy jeszcze nic nie wypuszczali i nie wypuszczą
oni muszą się skomercjalizować, bo inaczej nic nie dostaną od instytucjonalnych
ja się ustawiać, to po 1 zeta,
później dopiszecie sobie trzy zera
jak wypuszczą diodę T-OLED