Myślę że gdzieś pomiędzy 15-20 może pojawić się jakiś spekulacyjny popyt ale czy tak będzie trudno ocenić zwłaszcza że niedługo znów będzie potrzebne zasilenie kapitałem bo gotówki coraz mniej w spółce a jezeli będzie nowa emisja to pewnie po 10 zł bo nikt drożej w tej chwili nie zapłaci za kolejne opowieści