Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Marka Symbio

Zgłoś do moderatora
W ostatnim raporcie z 11.07.2019 publikującym roczne sprawozdanie finansowe, które nota bene nie zostało zatwierdzone przez biegłych rewidentów wspomnieli, że marka Symbio została sprzedana. Jak widać to Look kupił markę i w Symbio twierdzą że mają możliwość z bezpłatnego korzystania z nazwy i znaku. Wątpie, aby sprzedaż marki nastąpiła tuż przed 11.07, a zdecydowanie wcześniej, pewnie od razu po przejęciu Spółki przez Look i nie poinformowali, o tak małym istotnym szczególe od razu po sprzedaży. Pytanie jest co jeszcze zostało z Symbio sprzedane z istotnych aktywów?
  • Marka Symbio Autor: ~akcjonariusz
  • Re: Marka Symbio Autor: ~Andy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYMBIO 6,56% 0,65 2019-06-03 09:31:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.