Wątpię, żeby w dzisiajszych czasach "kiepska reputacja" była problemem :)
Niewątpliwie wartością jest rozpoznawalność marki.
GANT sporo inwestycji mieszkaniowych zrealizował.
Nie przesadzajmy, że każdemu klientowi GANT, kojarzy się z kantem.
Nie oczekujmy od deweloperów "świętości" i nie próbujmy ich kanonizować :)
Myślę, że spółka nie upadnie,
a kurs akcji w latach: 2014-2016, wróci na naprawdę wysokie poziomy.
Niebawem będzie mocna pompka UP.
Bye.