Patrząc od strony potencjalnych nabywców mieszkań z rynku pierwotnego,
GANT to całkiem wyraźna i rozpoznawalna marka, o zasięgu ogólnopolskim.
Aktualnie idzie polepszenie rynku dla branży budowlanej i deweloperskiej.
Mając to na uwadze, głupotą byłoby nie wykorzystać tej istniejącej marki.
Jestem przekonany, że znajdzie się poważny kapitał, który pod tą marką
będzie chciał upychać Polakom mieszkanka na kredyt, zamiast tworzyć nowe marki, np. jakiś bud-pol, czy beton-dev :))
Myślę, że warte przemyślenia.
Bye.