Wezwanie, przynajmniej na część akcji niewykluczone. Przy ff 45 % spółka może chcieć go zmniejszyć. Pytanie ile ponad kurs aktualny dadzą? 3,60-3,80? Chyba że wejdzie inwestor branżowy, wtedy możemy się spodziewać skoku jak na Bipromecie.
Ja czekam przede wszystkim na info o sprzedaży nieruchomości. Do końca wakacji prezes ponoć pisał, że ma być zaliczka na koncie. To by był impuls do wzrostów. NA razie ktoś trzyma ewidentnie kurs stawiając po kilka tysięcy akcji po prawej.