Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc.

Zgłoś do moderatora
Kilkanaście osób już się zgłosiło do http://www.kancelariacapitalis.pl, więc poza forum już się grupa organizuje
Jest tam już ponad 300K
Jeżeli znajdziecie inną kancelarię to dajcie znać na forum, ale na razie Pan Piotr z Capitalis jest bardzo komunikatywny i wydaje się wie o czym mówi, chociaż nie zaprzecza, że batalia jest ciężka i długa 4-5 lat.
Ponadto prowadzi już kilka takich spraw i 2 sprawy są już na etapie Sądu Najwyższego, więc one wyznaczą kierunek takich spraw dla innych sądów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.