Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc.

Zgłoś do moderatora
kolego @west1,

jeśli faktycznie jest potencjalnie ok. 500k akcji to nie wykluczam, iż mógłbym rozważyć dołączenie do ewentualnych działań z trochę ponad 30k akcji jwc. ta liczba akcji o której piszesz (ok. 0,5mln) daje efekt skali, który zmniejsza potencjalnie koszty działań na 1 akcję. trzeba jasno sobie o tym powiedzieć, że koszty będą a wynik jest niepewny czyli może być tak, że podjęte działania i związane z tym poniesione koszty nie przyniosą oczekiwanych efektów czy mówiąc wprost, nie przyniosą żadnych efektów.

jestem podobnego zdania zdaję się jak Ty, iż jeśli mielibyśmy podjąć działania w tej sprawie, to należy rozważyć wynajęcie dobrej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie o publicznym obrocie papierami wartościowymi. jeśli o mnie chodzi to rozważałbym oczywiście polską kancelarię, ale mającą jakąś renomę w tym zakresie prawa, co oczywiście nie będzie tanie, ale jeśli mielibyśmy potencjalnie 0,5mln akcji to koszt jednostkowy na akcję zmniejsza się na tyle iż warto rozważyć podjęcie działań. wedle mojego wstępnego rozeznania, należy liczyć się z tym iż success fee w przypadku kancelarii które warto rozważać/mających odpowiednią renomę/specjalizujących się w tego typu zagadnieniach może być jedynie częścią rozliczenia a część kosztów będzie trzeba ponieść niezależnie od efektów i które mogą i będą rosnąć w miarę przedłużającego się czasu trwania procesu (pierwsza instancja, potem druga i potem samy nie wiemy co - kasacja?, Sąd Najwyższy?, TSUE?)

Tak czy tak jeśli faktycznie jest potencjalnie ok. 500k akcji to myślę, iż może powinniśmy rozważyć inną formę kontaktowania się niż poprzez forum.

Swoją drogą, ciekawy jestem czy jakaś widoczna część z zainteresowanych osób jest z Warszawy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.