a tak nawiasem hehe on sam pewnie czysci kable w jakims playu i seee namierza...panda nie chcesz zglebic tematu? przypuszczam ,ze ludzie sie pala ,zeby poznac szczegoly.
gdy juz wyczerpiesz temat moze odswierzysz dyskusje na temat wiarygodnosci badania tego prochu. Niuchnij sobie przed tym beda wrazenia z pierwszej reki.Jak to sie wciaga? Nochalem czy ustamy?
No i na koniec: ile dzis wykolkowales
Ah panda wskoczyl na Vigo i robi tam za ynzyniera od fotonow. Juz dawno wiedzialem ,ze cichcem kupuje moje ( Na DW tez jest hehe) teraz ewakuuje sie cichcem na SLV i Ryvu...boze