Po co sie scieracie, forum jest dla ludzi normalnych , wyzywac mozecie sie na ulicy.Czytajcie uwaznie info , Leszcz znowu skupil za pol banki akcji Koli. Wniosek jest tylko jeden, ze niedlugo bedzie odpal na 1,20 lub wyzej. Tylko Leszcz musi nazbierac odpowiednia ilosc papiera.