Nie magia TV tylko skoki kursu są od kilku dni gdy jakiś GRUBY skupuje akcje . Wystarczy zobaczyć ,że kurs idzie w górę nagle i potem powolne spadanie do punktu wyjścia a po kilku dniach znowu to samo . Kupno ma ustawione do 0,85 gr . Gdy zakupi pakiet akcji to sobie czeka aż spadnie i znowu atak . Po co ma kupować po 90 gr i więcej jak może po 80 -85 .