Dnia 2016-04-28 o godz. 19:54 ~MK napisał(a):
> Piszecie w samych superlatywach, a jeszcze niedawno obserwowaliśmy armageddon z ok. 2,5 na 0,12 groszy. Skoro jest tak dobrze to dlaczego kurs tak poleciał na pysk? Kto sprzedawał pakietami i dołował cenę - jaki to miało cel? I nie piszcie, że grosz dywidendy miał znaczenie ...
>
Rozwodnienie nie mylić z rozwolnieniem