Piszecie w samych superlatywach, a jeszcze niedawno obserwowaliśmy armageddon z ok. 2,5 na 0,12 groszy. Skoro jest tak dobrze to dlaczego kurs tak poleciał na pysk? Kto sprzedawał pakietami i dołował cenę - jaki to miało cel? I nie piszcie, że grosz dywidendy miał znaczenie ...