Dla mnie też , nie naganiam na spadki czy na wzrosty każdy zrobi jak uważa na dziś sp. warta sporo więcej jak będzie dalej zobaczymy , proszę o dokładne przeczytanie opinii osoby która zbadała bilans, rzadko się zdarza by rewident odnosił się tak pozytywnie Dał w wielu przypadkach maxx co jest na NC ewenementem.