A spodziewali się złotówek i tam domykanie luki. 3 miesiące naganiali na złotówki i wystrzał na ciągłych a tutaj lawina na kursie się szykuje tak jak przypuszczałem. Na fixingach było trudniej zbijać kurs a teraz w jedną sesję powoli zrobić minus 30 jak się arkusz po swojemu ustawi. I oczywiście ci co pisali o złotówkach już siedzą cicho bo sprzedali chapiąc wcześniej po 50 gr. Teraz jedyna opcja to kręcić kółka i może wtedy coś się zarobi jak się dobrze wstrzeli. Ciekawe czy dzisiaj wrócimy na 50 gr ?