Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 31,67%

Re: Lockdown gospodarek to złoty czas dla spółek z AI, botami, chatami.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-06 o godz. 16:19 ~Sheep napisał(a):
> Nie prawda. Firma ma taką ewidencję księgową- typowo podatkowa.Moze taka miec i taką wybrała. Wszystko walą koszty do wysokości dozwolonej jako kup. Ja niestety ciagle mówię że z pktu widzenia bilansow to do d...y. Powinni ewidencjonowac wydatki do bilansu i do podatkow inaczej ( osobno czy podwojnie) Ale maja biuro rachunkowe ktore albo nie chce tego robic, albo chce za to duzo kasy,albo nie wie ze tak powinno bo jest to korzystne dla firmy. Trzeba by moze o tym Zarzad poinformować Informatycy czesto bujają w obłokach Moze być tez tak ze Zarzad ma to w nosie. RESUME: JEST KASA, SA KONTRAKTY NOWE,SA MALE PODATKI WIEC GRA I BUCY....:) A Jak ktoś sie nie zna, to nie wymsga więcej i juz.
> > Proste rzeczy też bywaja piekne.

To chyba Twój baca im prowadzi księgowość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.