Dnia 2021-07-15 o godz. 12:02 ~Glapa napisał(a):
> ale przyznam panowie, że jak się troche człowik zdystansuje, to nawet można się pośmiać z tej waszej batali:)
>
> jaki wynik obecnie? T czy P?
>
> @pg coś ten Kernel nam spadł....ale patrząc po innych walorach raczej obstawiam, że większość tych spadków to wakacyjne, na czyszczenie SL? pytam jako mało doświadczony, więc się tylko nie spinaj:)
>
jak normalnie gadasz to ja nie mam z tym problemu , no cóż kiepsko to wygląda na kernelu dzisiaj powiina sie uaktywnic obroma dolnej linii terndu wzrostowego ewentualnie jutro jako pułapka spadków jak nie to wracamy na ostanie dno 48-50 tylko co tu śmierdzi ?,że ta wali od paru dni w dół ?