Prędzej czy pozniej bedzie. Pytanie jak dlugo jestes gotów czekać… :)
Zakladajac podobne wzrosty wynikow finansowych r/r (+20-25mln pln zysku netto r/r) i wycenę na poziomie c/z 30-35 to wychodziłoby za jakies ~2 lata… o wzrosty zysku sie nie boje, pytanie czy moga jakos zwiększyć dynamikę wzrostu… i/lub moze c/z jeszcze urośnie, albo pojawia sie jakies jednorazowe znaczące wydarzenia (przejęcie? Nasdaq?). Jezeli bedzie raczej liniowo podobnie jak do tej pory to moze troche jeszcze potrwać…