Dnia 2017-04-28 o godz. 15:17 ~mk_garbage napisał(a):
Tylko jakiś SBecki emeryt może trwonić czas w takim zakresie jak ty.
Styl pisania, częstotliwość i głupota mi pasuje :)
Giełda jest trochę bardziej skomplikowana niż milicyjna pałka, pamiętaj na przyszłość.
Ubrać się na górce po 45zł, współczuję.