Mqrk Ty weź idź pospaceruj sobie trochę i to "rozchodź"
Tygodniami najpierw męczyłeś bułe wszystkich kiedy dywidenda, tak że już beka była, a teraz panikujesz jak dziewczynka..
Może po prostu inwestycje na GPW, nie są dla Ciebie jak nie trzymasz ciśnienia.
Wyprostuj się, nie garb i zimna głowa, mówiłem.