Nie wiadomo. Znamy wartosc medi ale xo by nie mowic bez komercji mamy balon i nie wiem czy prezio to rozumie. Zaraz sie zesssra na 6x jak bedzie sobie dalej grzebał w uchu. Rynek czeka dowod wartosci jak pn przesunie ta sprzedaz na jesien to bedziemy zaczynac wzrosty od poczatku. Sorry wkurzam sie