Dasz linka o który cie prosiłem niejednokrotnie że pisałem o jakichkolwiek poziomach ?
Zmieniasz ciągle niicki więc pewnie nie dasz i pewnie też nie pamiętasz jak pisałeś " nie przejdzie 22,70 "
Obudziłeś się i znowu do roboty . Kup choć ułamek akcji ( na XTB można przecież )
Ja swoje trzymam .
Rekordowy zysk roczny.
Rekordowa dywidenda .
A ty tam dalej placzzzz .
Szacunek za walkę .