Rozterki krótkoterminowców. A wystarczy kupić po 65 za połowę kasy, ewentualnie dokupić jeśli spadnie i jestem spokojny i szczęśliwy, że kupiłem dobry biznes że świetnymi perspektywami płacący wysoką dywidendę.
Ale co kto woli, można też kręcić koła po złotówce i robić z siebie pośmiewisko na forum gdy jeden dzień są spadki a Ty zostałeś z akcjami.