W weekend też pracujesz ? Porady inwestycyjne za darmo udzielasz ? A masz licencję doradcy ?
Łatwo cie będzie namierzyć , bo masz nick zarejestrowanych .
Zanim cie ktoś zacznie szukać , bo nie sprawdzi się co piszesz , daj link do informacji , że ABB wogóle na XTB będzie .