o kolejny dobry wujek :) spółka przewartościowana, kurs będzie leciał tylko w dół, żadnych perspektyw, a Ty jak pięknie i charytatywnie siedzisz cały dzień na wątkach o MGames i ostrzegasz innych, normalnie trzeba Cie nominować do jakiejś nagrody może Nobel ? daruj sobie człowieczku te swoje marne gierki :)