Przedstaw dowody.
Jedyne co potraficie to szczekać jeden głośniej od drugiego..
Poziom kultury oraz inteligencji prawie zerowy.
Jak myślicie, czy ktoś będzie w stanie skusić się na mgames słuchając takich prostaków?
Padliną śmierdzi od forum Mgames na odległość!
Nic nie zdziałacie. Nikt nie kupi badziewia bez wartości.
Informacje będą tutaj weryfikowane i omawiane.
Kończą się czasy w których kwik powodował wzrosty.
Możecie jechać z tym kursem nawet i na 100 zł i sprzedawać między sobą.
Nikt o zdrowych zmysłach nie wsiądzie do tego pociągu na dłużej.
Nie zarobicie na naiwności innych.
Spółka nadal będzie lustrowana więc informacje będą napływać stale.
Najlepsze informacje przedstawię wkrótce lecz muszę zdobyć wystarczające dowody.
Będzie grubo!!!
Będzie kwik!!!