Dnia 2018-05-22 o godz. 11:23 ~Byku napisał(a):
> Witam,
> na chwilę obecną mam 20k akcji Brastera po około 4 zł. Liczę na efekt skali w sprzedaży urządzenia Braster. Jeśli tylko zaczną sprzedaż w USA i w końcu na wielu innych rynkach, to niech na każdym rynku sprzedadzą kilka tysięcy urządzeń w roku to już mamy kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych sztuk w ciągu roku, co na obecną kapitalizację już jest fajną sprawą. Akcje trzymam do końca roku. Już raz tutaj zarobiłem kupując w okolicach 15zł i sprzedając po 24-26 zł.
> Bardzo wielu umoczonych tu jest na forum i wieszczą upadek kursu i firmy. Zobaczymy kto będzie miał rację.
to bardzo słuszna koncepcja - zarobiłeś a teraz stracisz - będziesz na 0 ale ile przy tym zabawy :-) Miłego!o
a tak poważnie to kup choc 50 albo 100szt i pomóz kursowi. Jak nie masz tyle kasy to pozycz może od kogoś