Witam,
na chwilę obecną mam 20k akcji Brastera po około 4 zł. Liczę na efekt skali w sprzedaży urządzenia Braster. Jeśli tylko zaczną sprzedaż w USA i w końcu na wielu innych rynkach, to niech na każdym rynku sprzedadzą kilka tysięcy urządzeń w roku to już mamy kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych sztuk w ciągu roku, co na obecną kapitalizację już jest fajną sprawą. Akcje trzymam do końca roku. Już raz tutaj zarobiłem kupując w okolicach 15zł i sprzedając po 24-26 zł.
Bardzo wielu umoczonych tu jest na forum i wieszczą upadek kursu i firmy. Zobaczymy kto będzie miał rację.