Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -52,94%

Re: łezka w oku sie kręci ..

Zgłoś do moderatora
Poczytajcie o Novina SA.
Ciągle rozwijający się biznes- coraz większe zyski.
Nowy inwestor, który chce objąć akcje za 2zł i skupić 1 mln akcji z rynku.
Sprzedaż złota inwestycyjnego
Lock up na większość akcji.
Skup akcji własnych do poziomu 12 zł za akcje
Dywidenda 100% wypłacana w akcjach- wystarczy mieć akcje 16 września. Za 1 akcje otrzymasz 1 gratis opłaconą i wyemitowaną przez spółkę.

To tylko podstawy, a o reszcie sami poczytajcie w komunikatach. W ten piątek możliwe, że kurs może dobić do 5-7 zł. Tu wszystko jest możliwe. Tyle plusów na wzrosty nie wiem, czy jest na jakiejś aktualnie notowanej spółce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPENFIN 0,00% 0,06 2023-01-30 15:27:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.