Oczywiście masz rację , rekomendacja / trzymaj z kupuj / dała mozliwośc spekulacji tzw. zarządzajacym.To nie ich kasa .W fundach liczy się dobra zabawa.Przypomnę rekomendację -LOTOS - 0 zł ? Unit Credit ? po latach ten palnat który to zrobił /ile pobrach za to ? pewnie nic bo idiocie / to nie obraza - jest taka jednostka chorobowa - nie potrafię tego zdjagnozowac / poza sankcjami finansowymi nic się nie stało.Po latach za tę rekomendację nalozono karę 1 mln zł.Na bank. Tego dnia na LOTOSIE obroty siegały setek mil zł a kur poleciał z 34 ? na 6 .Tak pal...ty z fundów sie bawią