Nie wiem co za leszcze sprzedają po 42-43 złote, ale jeśli robią to, żeby kupić biomasse po pkc +100% TKO i myślą, że zarobią kolejne 100% to uwierzcie mi, że nie dosyć, że straciliście kasę na unimocie to jeszcze was ubiorą na biomassie i ostatecznie wrócicie na unimot po wyższej cenie. Tak się dzieje, bo widzę, że wycena mojego portfela mocno spada, a rosną padliny z ujemnym c/z, które ostatnie zyski widziały przed debiutami.
Nic złego się na spółce nie dzieje, wiec nie ma podstaw do spadków, a jak spada to jest to tylko okazja, żeby kupić tanie akcje. Trzeba spojrzeć na to chłodnym okiem, że spadki są nieadekwatne do informacji jakie mogą się pojawić i potencjalnych wyników.